zeptejte se na výrobek
obchod@mitkoforevents.cz

pošlete názor marketing@mitko.pl

Základní vlastnostiReklamní sedací vaky
PVC nebo Polyester
PVC nebo Polyester
Vybírejte ze sedacích vaků potažených odolným PVC nebo Polyesterem. Obal je otěruvzdorný a vhodný ke 100% digitálnímu potisku.
Různá náplň
Různá náplň
V závislosti na Vašem přání mohou být sedací vaky naplněny klasickým polystyrenovým granulátem, tuhou pěnou, nebo pevným molitanem. Každé provedení bylo dlouhodobě testováno a poskytuje vysoký komfort sezení.
Individuální potisk
Individuální potisk
Bean bagy, křesla a kostky jsou tisknuty digitálně (sublimace) po celém povrchu. To umožňuje libovolný potisk jakoukoliv barvou, grafikou nebo fotografiemi.
Rozměry a tvary
Rozměry a tvary
Nabízíme široké možnosti rozměrů a tvarů, aby sedací vaky odpovídali Vašemu přání.

Důležité informace+ vysoce komfortní a lehké
+ vyrobený z otěruvzdorného polyesteru nebo PVC
+ nabízíme různou náplň: polystyrenový granulát, pěna, molitan
+ jednoduché čištění
+ digitální potisk po celé ploše
+ dostupné v mnoha rozměrech a tvarech
+ vyrobeno z materiálů, které splňují požadavky normy Oeko-Tex Standard 100 (obsah škodlivých materiálů) a které byly testovány na SVHC (Substances of Very High Concern - látky vysokého zájmu)
Reklamní sedací vaky

PříslušenstvíNabídkaBarvy a potisk
Obal
Obal
Obal může být jednobarevný nebo potištěný libovolným způsobem. Je možné ho používat pro bezpečnou přepravu sedacího vaku.
Ochranný kryt
Ochranný kryt
Jeho použitím na spodní části sedacího vaku jej účinně oddělíte od podkladu, čímž nedojde k jeho ušpinění.
Kit pro vlastní doplnění
Kit pro vlastní doplnění
Během pravidelného užívání vnitřní granulát přirozeně ubývá na svém objemu, proto by měl být doplněn. Kit pro doplnění má rozměr 30x80 cm a váží 1 kg. Doplnění zvládnete sami během několika minut.Reklamní sedací vaky nabízíme ve čtyřech velikostech - od S do XL.
Kromně nich nabízíme také křesla a kostky.
Kostka poslouží jako sedák, nebo jako malý stolek.
Všechny sedací vaky se vyznačující nízkou hmotností.

 


 

 

 

 

 

 

Beanbag S - 2840,- Kč

Beanbag M - 3320,- Kč

Sedací vak ve velikosti S je vhodný do menších prostorů, nebo jako sedací vak pro děti. Pevný a odolný potah z Polyesteru 300 g/m2 je impregnovaný, což umožňuje užívání sedacího vaku i v exteriéru. Novinkou je pak potah sedacího vaku z atraktivní eko kůže. Doporučujeme celoplošný potisk potahu, který je možné aplikovat i na eko kůži.
Suverénně nejžádanější rozměr sedacího vaku. Díky své velikosti umožňuje pohodlný posez a poskytuje také oporu zad. Potah sedacího vaku můžete volit z impregnovaného Polyesteru 300 g/m2, nebo z atraktivní eko kůže. V obou případech doporučujeme celoplošný potisk potahu.

Beanbag L - 3800,- Kč

Beanbag XL - polštář - 4280,- Kč

Druhý největší zástupce klasického sedacího vaku, který poskytuje maximální komfort. Opět můžete volit potah sedacího vaku z impregnovaného Polyesteru 300 g/m2, nebo nově z eko kůže. I v tomto případě doporučujeme celoplošný potisk potahu sedacího vaku, který je možné aplikovat i na eko kůži.
Náš absolutně největší zástupce sedacího vaku, který tvarově připomíná polštář. Potah sedacího vaku můžete volit z impregnovaného Polyesteru 300 g/m2, nebo nově také z eko kůže. I v tomto případě doporučujeme celoplošný potisk potahu sedacího vaku, který je možné aplikovat i na eko kůži.

Křeslo hranaté - 3800,- Kč

Křeslo kulaté - 3800,- Kč

Vyšší řada sedacích vaků vyznačující se pevnou oporou zad. V porovnání s klasickými sedacími vaky poskytuje úlevu také krční páteři, což oceníte při delším sezení. Základna sedacího vaku je hranatá. Potah můžete volit z impregnovaného Polyesteru 300 g/m2, nebo z atraktivní eko kůže. V obou případech doporučujeme celoplošný potisk potahu.
Vyšší řada sedacích vaků vyznačující se pevnou oporou zad. V porovnání s klasickými sedacími vaky poskytuje úlevu také krční páteři, což oceníte při delším sezení. Základna sedacího vaku je kulatá. Potah můžete volit z impregnovaného Polyesteru 300 g/m2, nebo z atraktivní eko kůže. V obou případech doporučujeme celoplošný potisk potahu.                                         

Kostka - od 710,- Kč

 

 

Skvěle poslouží jako provizorní sedák, nebo jako malý stolek k sedacím vakům. Potah můžete vybírat z impregnovaného Polyesteru 300 g/m2, PVC materiálu 330 g/m2 a nově také z atraktivní eko kůže. Pro dosažení vyšší stability můžeme kostku vybavit pevnou základnou s nožkami. Doporučujeme celoplošný potisk potahu.                                                           
             
Ceny včetně celopotisku bez DPH 21%, EXW Wodzisław Śląski, Polsko.
Minimální množství pro objednání jakéhokoliv sedacího vaku bez potisku jsou 2 ks.
 

 
Sedací vaky a kostky, stejně jako stany Digitent Premium, nabízíme v 10ti základních barvách.
Každá základní barva má svůj ekvivalent v barevné paletě PANTONE.
Sedací vaky a kostky tiskneme digitálně, čímž dosahujeme dokonalé fotografické kvality.
To znamená, že můžeme libovolně navrhnout potisk těchto sedacích vaků.